Typy materiálov

DOSKA LiteG

Kompozitné dosky LiteG máme k dispozícii v troch povrchových prevedeniach, a to šedá flis, čierna flis a čierna PET/lesklá. Každý typ dosky máme k dispozícii vo viacerých rozmeroch. Povrch je možné nalaminovať fóliou s potlačou a dekorom vďaka čomu vznikne jedinečná dizajnová úprava.

Čierna flis

Hrúbka 3 mm

Šedá flis

Hrúbka 3 a 5 mm

Čierna PET (lesklá)

Hrúbka 3 mm

SANDWICH

Z dosiek LiteG vyrábame aj špeciálne sandwiche. Aktuálne máme v ponuke tri druhy jadier a to kartónová, plastová voština a styrodur EPS. Každý typ sandwicha je možné vyrobiť v inej hrúbke. Sandwiche výborne izolujú teplotu a hluk, sú pevné, ľahko sa s nimi manipuluje. Sandwiche je možné upraviť s klasikých žiletkovým nožom. Sandwich LiteG využijete pri stavbe a jej rekonštrukcii, na steny, podlahy, stropy, ale aj v ďalších odvetviach ako sú reklama a propagácia, kedy z dosiek Vám vieme vyrobiť stánok, reklamný pútač, maketu a mnoho ďalšieho.

 

Výška jadier: Po dohode je možné vyrobiť aj iné rozmery jadier ako v kalkulácii, avšak je nutné na každý typ výplne predikovať odobraté množstvá a tvrdosť výplne. Na každý typ dosky je možné laminovať povrch na prianie zákazníka (minimálny odber 500 m2).

Sandwich plastová voština

Celková hrúbka:

10 mm

15 mm

18 mm

20 mm

25 mm

Sandwich kartónová voština

Celková hrúbka:

16 mm

21 mm

26 mm

Sandwich styrodur EPS

Celková hrúbka:

10 mm

15 mm

18 mm

ŠPECIÁLNE DOSKY a LAMINÁCIE

Na objednávku Vám vieme vyrobiť špeciálne typy dosiek a sandwichov. V ponuke máme odhlučňovaciu dosku, ktorú vám vyrobíme s požadovanou povrchovou úpravou. K dispozícii máme matné, lesklé povrchové úpravy, štrúktúrované textilné dekory, ale aj zaujímavé imitácie prírodných materiálov.

Matný povrch

Ukážka bielej dosky

Imitácia kameňa

Ukážka sandwicha s dekorom

Lesklá povrchová

úprava odhlučňovej dosky

Štruktúrovaná textilná povrchová

úprava odhlučňovej dosky

LAMINÁCIA POTLAČE

Dosky a sandwiche LiteG sú skvelým riešením v reklame a propagácií. Dosky vieme nalaminovať ľubovoľnou potlačou s využitím v interiéri aj exteriéri. Či už je to Vaše logo, pútač, portfólio Vašich produktov, smerová tabuľa, alebo len pekná fografia, ktorú si chcete vystaviť vo Vašich priestoroch. S doskami je perfektná manipulácia, jednoducho ich prilepíte, prevŕtate alebo zavesíte kam potrebujete.